Kauden 20-21 joukkueet
5.4.2020 19:16 Uutiset / Pääsivusto

Kauden 2020-2021 joukkueet ja yhteystiedot.

Tervetuloa mukaan nykyiset ja uudet pelaajat

Edustus 2.-div.

Valmentaja Matti Varje

p.0400-831777 , matti.varje@gmail.com

U22 YLEMPI

Valmentaja Ville Nyrhinen

p.0401647468, v.nyrhinen@hotmail.com

U15 AA

Valmentaja Tommi Kilpinen

p.040-5876444, tommi.t.kilpinen@gmail.com

U14 AA

Valmentaja Juha-Pekka Väisänen

p.040-5102239, junnuvaisanen@gmail.com

U13 AA JA A

Valmentaja Jarno Hupanen

p.040-7388348, jarno.hupanen@gmail.com

U12 AA JA A

Valmentaja Mikko Takaniemi

p.050-4014417, mikko.takaniemi@gmail.com

U11 AA JA A

Valmentaja Jani Rouvinen

p. 044-3382099, jrouvinen82@gmail.com

U10 2 PELIRYHMÄÄ

Valmentaja Lasse Ketvel

p. 040-9640024, Lasse.tasrap@gmail.com

U9 2 PELIRYHMÄÄ

Valmentaja Joni Nieminen

P.040-7753990, Joni-nieminen@netti.fi

U8 TI-SARJA

Valmentaja Joni Niskavaara

p.0405446684, joni.niskavaara@valmet.com

U7 TI-SARJA

Valmentaja Antti Salakka

p.044-2375360,antti.salakka@gmail.com


   
Lisää uutisia
Valkeakosken Kiekko-Ahma ry
«  Joulukuu   »
Kategoriat