Etusivu


 

 

SEURAAN SEKÄ JOUKKUEISIIN REKISTERÖINTI
- Uudet pelaajat ja jäsenet

KIRJAUTUMINEN  JÄSENTIETO JÄRJESTELMÄÄN 
- Joukkueisiin  ja ryhmiin ilmoittautuminen
- Omien tietojen päivitys ja tarkastelu


 

 

21.7 klo 16:30 Wareenassa Lokomotiv Jaroslavl - Traktor Tšeljabinsk

 Uusi joukkue kaudelle 2016-2017

Perustamme syksyllä 2016 F2 joukkueen 2008-syntyneille ja sitä nuoremmille.

Toiminta alkaa Wareenassa la 20.8 klo:9.00 aloituspalaverilla(pukuhuone), jonka jälkeen jääharjoitus klo:10.10-11.00.

Lisätietoja antaa Matti Varje p:0400831777 matti.varje@gmail.com.

 

UUDET PELAAJAT KAUDELLE 2016-17

Uudet, seuraan muualta siirtyvät pelaajat ottakaa yhteyttä ikäluokkasi joukkueenjohtajaan tai vastuuvalmentajaan.

Jääkiekon pelaamisen aloittavat saavat lisätietoa valmenusvastaavalta.
Valmennusvastaava Matti Varje  matti.varje@gmail.com , p. 0400831777

JUNIORIJOUKKUEET KAUDELLE  2016-17

A-NUORET (-95-99)
Vastuuvalmentaja Matti Varje  matti.varje@gmail.com , p. 0400831777

B2-JUN (-99-01)

Jojo Leena Niittyaro leena.niittyaro@pp.inet.fi  p. 0408384474
Vastuuvalmentaja Ville Nyrhinen  v.nyrhinen@hotmail.com  p. 0401647468
 
C2-JUN (-02)
Vastuuvalmentaja Mika Kupiainen  miksu1966@gmail.com  p. 0400504838

D1-JUN (-03)
Jojo Niina Lindgren  p.041-3686657  nc.lindgren@gmail.com
Valmentajat   Petri Tynskä  p.040 910 2068   petri.tynska@pp.inet.fi
Jani Lindgren  p.040 849 4495 janilindgren2@gmail.com

D2-JUN (-04) ja  E1-JUN (-05)
Jojo Sami Salo p. 050 385 3168  sami.salo@pp1.inet.fi
Vastuuvalmentaja Lauri Valkeamäki p. 040 1603109  lauri.valkeamaki@adara.fi

E2-JUN (-06)
Jojo Rami Motturi rami@motturi.net p.0405713790
Valmentaja Tommi Kilpinen  tommi_kilpinen@luukku.com    
 

F1-JUN (-07)
Jojo Tomi Eerola tomi.eerola@upm.com  p.0400-209178
Valmentajat  J-P Väisänen junnuvaisanen@gmail.com p. 040-5102239
Henri Laitila henrilaitila@hotmail.com  p. 0405017195

F2-JUN (-08 perustettava joukkue)

Valmentaja Jarno Hupanen jarno.hupanen@gmail.com
 

Ottakaa rohkeasti yhteyttä  soittamalla tai sähköpostilla.

Kiekko-Ahma Facebookissa